Bireysel Koçluk

 

Yaşam koçu daha mutlu bir hayat isteyen ve hayatını sistematik bir düzene oturtarak daha iyi konuma gelebilmek için doğru kararlar vermek isteyen kişilere  yardımcı olmaktadır. Yaşam koçları destek verdikleri kişilere herhangi bir karar almaları veya herhangi bir şey yapmaları konusunda zorlamaz. Yaşam koçları tarafından verilen destek ile bu desteği alan kişiler yaşantılarına yapacakları ufak dokunuşlar ile hayatlarını nasıl değiştirebileceklerini farkına varırlar. Yaşam koçu desteği ile  pek çok kişi basit müdahaleler ile hayatlarını olumlu yönde etkileyecek büyük başarılara ulaşmaktadır.

 

Bireysel Koçluk Hizmetleri

 

Para koçu hizmeti kişinin kendisini ve ailesini ilgilendiren parasal ve ekonomik durumlarda kendi hayatına etki edecek kararları hiçbir zorluk altında kalmadan verebilmesi konusunda yardımcı olan bir kişisel koçluk hizmetidir. Para koçluğu hizmetini kullanan kişilerin para ile olan ilişkilerinin farkına varmasına ve parasal konularda alacağı kararları uygulayabilmesine destek olunmaktadır.

İlişki koçluğu  günlük ve kişisel ilişkilerinde sorun yaşayan, aşk istediği gibi gitmeyen kişilerin  kendilerini daha mutlu edecek ve ilişkilerini yönünü olumlu olarak değiştirecek kararları alması için destek sağlayan bir hizmettir.

 

Hayatınızın her alanında ve her konuda yaşadığınız sorunlar ile ilgili size yardımcı olması için ihtiyaç duyduğunuz bireysel koçluk hizmetleri şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Şirketimiz tarafından sağlanan her türlü bireysel koçluk hizmetlerinden  faydalanmak için mevcut kurumsal bilgilerimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.sanemguzel.com

 

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*