Havuz Bakımı

Firmamız havuz bakım ve onarımı alanında son derece uzmanlaşmıştır. Havuz ısıtıcıları, pompalar, filtre ya da tuz sistemleri yer almak üzere tüm havuz ekipmanlarını ve aksesuarlarını kısa süre içerisinde onarabiliyoruz. Küçük ekipman onarım faaliyetlerinden büyük durumlara kadar, personelimiz havuzun tamamıyla ilgilenmek için yeterli bilgiye sahiptir. Modern teknolojiyi onarım hizmetlerimiz içerisinde en iyi şekilde kullanıyor, bu uygulama da işimizi hızlı bir şekilde yapmamızı sağlamaktadır. Firmamız havuz bakımı ve onarımı sırasında her zaman en kaliteli, garantili parçalar kullanmaktadır. Havuz pompaları ve motorlar, karmaşık sistemler olarak yer almaktadır. Pompa veya motorlardan garip bir ses çıkması durumunda, servis ihtiyacı ortaya çıkabilir. Teknisyenlerimiz, pompa ve motorlarla mekanik sorunları anında çözebilmektedir.

Sızan bir havuz su faturanızı yükseltebilmektedir. Havuzunuzun bir sızıntısı olduğundan şüphelenmeniz durumunda, hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bir sızıntıyı tamir edebilmek için en iyi zaman, daha kötü olmadan müdahale edildiği zamandır. Havuz ısıtıcınız açılmazsa a da suyu ısıtmıyor gibi görünüyorsa, teknisyenlerimiz size yardımcı olmaktadır. Havuz konusunda tüm marka ve modellerini biliyor ve size problem için bir çözüm sunuyoruz.

Bizi Hemen Arayabilirsiniz

Tuz oluşumu havuz sistemleri içerisinde potansiyel olarak sorunlara neden olabilmektedir. Servis randevusu almak için hemen bizi arayabilirsiniz. Havuzunla ilgili problem varsa kolay bir şekilde tamir edebiliriz. Otomatik klorlayıcıları, havuz kontrolör sistemlerini ve donma korumalarını ekibimiz kısa sürede tamir ederek size yardımcı olacaktır. Skimmer onarımı ya da kaçaklar gibi büyük bir problemlerden hemen kurtulmak için bizleri hemen arayabilir ve kısa sürede çözüme ulaşabilirsiniz.

Firmamız, onarım ve iyileştirmeler ile beraber her türlü havuz tadilat konusunda uzman olarak hizmet vermektedir. Havuzunuza biraz sevgi göstermek istiyorsanız ya da büyük bir arka bahçe güncellemesi için zamanınız bulunuyorsa bizi hemen arayabilirsiniz. Mevcut havuzunuzu dikkatli bir şekilde analiz ederek dilediğiniz sonuçları ortaya çıkarmak için mevcut çeşitli seçenekler üzerinde yürümeye devam ediyoruz. Firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi çözümleri seçmenizde size rehberlik etmektedir. Sizler için buradan havuz temizliği için son derece uygun fiyat aralıklarını sunmaya devam ediyoruz.

http://www.istanbulhavuzbakim.com

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*