Regal Yetkili Servis Hizmetleri

Regal’e bağlı olarak ortaya çıkan yetkili servis seçenekleri İstanbul bazlı olarak da aktif kalmakta ve beklentileri karşılayabilecek seviyede de varlık göstermektedir. Sultanbeyli Regal servisi kapsamında da bu şekilde bir işleyiş söz konusu olmakla beraber; en etkili hizmet seçenekleri ile ön planda yer almaya da devam etmektedir.

İstanbul içerisinde var olan Regal yetkili servisleri hizmet kalitesinin yanı sıra kolay bir biçimde irtibat kurulması ile de ön planda yer alan bir birim olarak da görülmektedir. Çekmeköy Regal servisi de bu kulvarda yer alarak hem açık adresi hem de telefon numarası bazında da ideal bir sonucu daimi bir şekilde sağlaması ile de adından söz ettirmektedir.

Regal servislerinin ilgi çeken yapısından kaynaklı olarak söz konusu olarak görülmekte olup; Sancaktepe Regal servisi dahilinde de devrede olacaktır. Her türlü elektronik cihazın parça değişimi ve tamir gibi işlemleri de bu birim içerisinde yapılabilecek olup; bu kulvarda da müşteri memnuniyetinin de esas alındığı kanıtlanacaktır.

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*