Snapchat Hesap Silme ve Kapatma İşlemi

Snapchat bir anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama Evan Spiegel, Bobby Murphy ve Reggie Brown tarafından geliştirilmiştir ve 2011 yılında kullanıma sunulmuştur. Uygulama sadece iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır. Uygulama sayesinde kullanıcılar birbirlerine metin, fotoğraf, ses ve video gönderebilmektedir. Snapchat’i popüler yapan özelliği ise süreli veya kişiye özel paylaşımlara imkan sağlamasıdır. Snapchat kullanıcılarının %70’nin kadınlar oluşturmaktadır. Uygulama Türkiye’de popüler olsa da dünya genelinde en çok Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık’ta tercih edilmektedir. Snapchat kullanıcıları uygulamayı zevkle kullansa da bazı kullanıcılar hesabını kapatmak istiyor. Bu yazımızda söz konusu kullanıcılar için Snapchat hesap silme işlemini anlatıyoruz.

Snapchat hesabı nasıl silinir?

Snapchat hesap kapatma işlemi çok kolaydır. Hesabınızın kullanıcı adı ve şifresini biliyorsanız, işlemi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım. İlk olarak telefonunuzun veya bilgisayarınızın İnternet tarayıcısını açın. Ardından aşağıdaki hesap silme linkine tıklayın.

Snapchat Hesap Silme Linki: Snapchat Hesap Silme

Linke tıkladıktan sonra açılan pencereden profilinize giriş yapın. Hesabınıza giriş yaptıktan sonra işleme onay verin. Onay verdikten sonra hesap silme düğmesine tıklayın. Böylelikle işlemi tamamlamış olursunuz.

Hesap silme ile ilgili herhangi bir problemle karşılaşırsanız uygulamanın destek ekibiyle irtibata geçebilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*